Nurer Yapı İnşaat Sanayi Ticaret A.Ş.

 

Nurer Yapı İnşaat Sanayi Tic.A.Ş. 13.03.2017 tarihinde kurulmuştur.

Nurer Yapı İnşaat Sanayi Ticaret Anonim Şirketi; Kuyumcuoğlu Teknik (2002) ve Efekt Yapı İnşaat Ticaret Ltd.Şti. (2011) olarak faaliyetlerini sürdüren şirketlerimiz, günümüz rekabet koşullarını gözeterek inşaat sektöründe yaşanan gelişmelere koşut olarak, çağın gereklerine uygun, uluslararası standartlarda, kalite ve çevre politikalarını benimseyen firma olarak güçlerini birleştirmişlerdir.

Nurer Yapı İnşaat Sanayi Ticaret AŞ bir yandan büyüme ve değişim programlarını büyük bir beceri ile uygularken, öte yandan da ihtiyat ve istikrar önlemlerini hiç bir zaman elden bırakmayarak, her zaman ülkemizin en saygın kuruluşları arasında yer alan bir firma olmak amacındadır.

İnşaat sektöründeki hızlı gelişme ve kalite standardı talebinin artması ile firmamızın gelişimi büyük bir ivme kazanmıştır. Sektörde yaşanan bu hızlı gelişme sonucu, uluslararası yabancı sermayeli kuruluşlar pazara dahil olmuş ve ciddi bir rekabet ortamı doğmuştur. Bu dönemde sorumluluğunun farkında olan Nurer Yapı İnşaat toplam kalite standardına yönelmiş ve ISO 9000 şartlarında faaliyet gösterme çabası içine girmiştir.

ISO kalite belgesini almak, ülkemizdeki kalite belgeli öncü firmalar arasına girmek ve bunu layıkıyla korumak şirketimizin hedefleri arasındadır. Bu çalışmalar, bünyemizde faaliyet gösteren profesyonel AR-GE (Araştırma – Geliştirme) ekibiyle hızlı bir şekilde sürdürülmektedir.

Faaliyetlerinin her aşamasında, yöneticisinden çalışanına tüm Nurer Yapı personeli aynı heyecan ve ilkelerle çalışmayı benimsemiş ve bunu müşterisine yansıtabilmeyi kendisine görev saymıştır.

www.nureryapi.com.tr

Etiket(ler): , , , , .Yer işareti koy Kalıcı Bağlantı.

Yorumlar kapatıldı.